Z wielką przyjemnością witamy na stronie dedykowanej dla klientów z Polski.

Jesteśmy firmą produkującą barwniki oraz dodatki i wszelkie ulepszacze do tworzyw termoplastycznych od połowy lat osiemdziesiątych. Od ponad 20 lat na rynku polskim za pomocą firmy pośredniczącej.

Bardzo wymagający rynek, szybkość działania oraz jak najbliższy kontakt z klientem finalnym spowodował że, postanowiliśmy otworzyć nasze magazyny na terenie Polski.

Od początku naszej działalnosci produkowaliśmy spieniacze dla przemysłu obuwniczego i zaraz pózniej zajęliśmy się kolorami rozpoczynając produkcję masterbatches barwiących i ulepszających.

Marka Replast Masterbatches, nawet przy zmienionej nazwie firmy kontynuje naszą identyfikację z produkcją barwników i dodatków ulepszających do tworzyw termoplastycznych.

Nasze masterbatches są produkowane na różnych nośnikach polimerowych będąc dostępnymi dla szerokiej gamy tworzyw stosowanych do produkcji przedmiotów codziennego użytku jak i do bardziej wyrafinowanych technopolimerów do zastosowań specjalnych. Produkujemy koncentraty barwiące do takich tworzyw jak PE, PP, EVA, Cera PE, GPPS, HIPS, PVC rigido e plastificato, ABS, SAN, PC, PET, PU, PMMA, PA, POM oraz wszystkich typow gumy a w szczególności do produkcji kabli elektrycznych.

Zdobycie certyfikatu jakości produkcji ISO 9001, uzyskane od kilku lat z firmy wydającej certyfikaty Det Norske Veritas, potwierdza gwarancje polityki naszej firmy która zawsze na pierwszym miejscu stawiała na jakość produkcji zapewniając naszym klientom najlepsze i pewne wyroby.

 
     
 
  ©2014 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Własność: Replast Polska, ul. Polskich Kolei Państwowych 6, 92-402 Łódż